Forum AutoPlus Strona Główna AutoPlus
Forum motoryzacyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Holowanie samochodu?

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum AutoPlus Strona Główna -> Po godzinach
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jimi1002




Dołączył: 05 Wrz 2015
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Piła
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 2:48, 18 Lis 2015    Temat postu: Holowanie samochodu?

Najlepsza firma, która zajmuje się holowaniem samochodów, zarówno osobowych jak i ciężarowych to Max-Hol. Korzystałam już z ich usług, zaproponowali mi nawet naprawę samochodu w przystępnej cenie. Są dostępni całodobowo, więc w przypadku nagłej sytuacji zawsze można do nich zadzwonić i liczyć na pomoc. Jeśli ktoś jest zainteresowany - koniecznie zajrzyjcie na ich stronę: [link widoczny dla zalogowanych]
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gringo




Dołączył: 02 Lut 2017
Posty: 6
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 0:38, 02 Lut 2017    Temat postu: Holowanie Warszawa

Jimi 1002 próbowałem wejść na tą stronkę którą podesłałeś, ale nie działa mi link, a chciałem sprawdzić skąd oni są. Ja w Warszawie też mam wartą polecenia firmę - nazywają się Besthol. Na ich temat można znaleźć wiele informacji w internecie, bo poza holowaniem i pomocą drogową prowadzą też mobilny warsztat samochodowy, czyli mechanicy i elektrycy podjeżdżają do klienta i naprawiają samochody na drodze (jak przydarzy się nagła awaria) albo pod domem klienta. Moim zdaniem to jest idealne rozwiązanie bo stacjonarne serwisy są pootwierane często do 18 a jak ktoś ma problem z samochodem w nocy albo późnym wieczorem to co wtedy? Także jakby ktoś potrzebował namiaru do nich to podsyłam link od siebie: besthol.pl Oni działają przez całą dobę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
milik




Dołączył: 01 Sie 2018
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 12:49, 03 Sie 2018    Temat postu:

Ja zawszę dzwonię na lawetę którą znajdę najbliżej Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Akumlatory-Tychy.pl




Dołączył: 04 Wrz 2018
Posty: 22
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Wto 11:01, 04 Wrz 2018    Temat postu:

Jeżeli mowa o holowaniu auta, to najlepiej mieć opcję takiej pomocy w pakiecie OC, nie kosztuje to dużo, a bardzo się przydaje bo nigdy nie wiemy kiedy zdarzy się usterka. W przeciwnym razie zawsze za lawete będziemy płacić osobno.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum AutoPlus Strona Główna -> Po godzinach Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin