Forum AutoPlus Strona Główna AutoPlus
Forum motoryzacyjne
 
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

HondaPlaza - auta używane

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum AutoPlus Strona Główna -> Salony, wystawy, zloty i zawody
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aspin55




Dołączył: 16 Paź 2016
Posty: 100
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 10:13, 23 Paź 2017    Temat postu: HondaPlaza - auta używane

Hej!
Czy ktoś z Was na forum kupował może auto używane z oferty HondaPlaza? Chciałem zapytać o warunki oraz czy auto rzecywiście sprawdzone jest dokładnie pod każdym względem?
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Florian44




Dołączył: 07 Paź 2016
Posty: 77
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 1:19, 25 Paź 2017    Temat postu:

To może Honda CR-V, bardzo wszechstronny SUV, który świetnie radzi sobie na mieście, a w trasie nie ma mu równych. Ja jestem z niego bardzo zadowolony, też nie pali za dużo. Wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa, a komfort jazdy jest mega. Musisz sam sprawdzić w HondaPlaza na jeździe próbnej. Z tego co ostatnio widziałem w ofercie aut używanych maja kilka CR-V na sprzedaż Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Deniss1




Dołączył: 09 Paź 2016
Posty: 94
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Czw 10:36, 02 Lis 2017    Temat postu:

Szczerze jak najbardziej mogę Ci ich polecić. Jeżeli szukasz samochodu lekko używanego czyli kilku letniego to ze względu na warunki jakie oferuja warto zwrócić na nich uwagę. Spora część aut z ich oferty jest objętych programem Honda Quality Plus mają 12-miesięczną kompleksową gwarancję, obejmującą awarie podzespołów mechanicznych i elektrycznych. No ale o tym dokąłdnie może już doczytać na ich stronie [link widoczny dla zalogowanych] bądź dowiedzieć się na miejscu w salonie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Hokin29




Dołączył: 18 Paź 2016
Posty: 61
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pią 9:36, 10 Lis 2017    Temat postu:

Tutaj poprzednicy mają całkowitą rację. Jeżeli chcesz kupic naprawdę dobre auto sprawdzone pod każdym względem i dodatkowo tak jak wspominają z przedłużoną roczną gwarancją to rzeczywiście HondaPlaza jest jedną z lepszych opcji, Poza tym nic Cię nie kosztuje podjechać do ich salonu i dopytać o wszystkie warunki oraz sprawdzisz ofertę aut używanych Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawel323




Dołączył: 08 Paź 2016
Posty: 44
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3

Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Śro 11:06, 03 Sty 2018    Temat postu:

Ja tez jestem za tym aby jednak wybierać sprawdzonych sprzedawców, bo jednak lepiej mieć troszkę droższe auto ale sprawdzone pod każdym względem i do tego jeszcze tak jak wspominacie z dodatkową gwarancją. HondaPlaza w tym przypadku wykazuje się naprawdę profesjonalnym i uczciwym podejściem do klienta Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
TomaszSol.




Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 7
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/3
Skąd: Olsztyn
Płeć: Mężczyzna

PostWysłany: Pon 16:40, 11 Lut 2019    Temat postu:

mój ojciec kupował i sobie chwalił, ale wiadomo ile kupujących tyle opinii.
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum AutoPlus Strona Główna -> Salony, wystawy, zloty i zawody Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group
Regulamin